Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

W branży marketingu internetowego od kilku lat SEO jest określane jako najtańszy sposób zdobywania ruchu na stronie swojego sklepu internetowego.

Skontaktuj się z nami!

1

W początkowym etapie współpracy z agencją SEO Kielce inwestycja w pozycjonowanie sklepu internetowego może wydawać się mało opłacalna, jednak ten okres trwa zaledwie 3-4 miesiące. Z biegiem czasu sytuacja ulega zmianie, a klient powoli przekonuje się do słuszności swojej decyzji. Korzyści z SEO da się zauważyć po… słupkach w Google Search Console. Dzięki systematycznym i skrupulatnym działaniom w obrębie strony internetowej każdego naszego Klienta następuje wzrost zainteresowania stroną, co ostatecznie prowadzi do większej konwersji. 

2

Na wstępie omawiania sposobu rozliczania z agencją SEO Kielce należy wyjaśnić jedną kwestię, której wielu przedsiębiorców nie rozumie. Otóż pozycjonowanie sklepu internetowego należy traktować jako inwestycję, która może przynieść realne i mierzalne zyski. Na podstawie wskaźników ROI naszych Klientów, możemy potwierdzić, to co mówią inni znawcy branży SEO — zwrot z pozycjonowania bywa nawet kilkukrotny i pozwala na wyprzedzenie konkurencji — pod warunkiem że dana firma współpracuje z agencją SEO i zdaje sobie sprawę z realnej wartości działań optymalizacyjnych. 

ile kosztuje seo

Pozycjonowanie stron — cennik

Warto powołać się w tym miejscu również na statystyki, zgodnie z którymi zaledwie 0,44% szukających przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania w Google. Oznacza to, że sklepy internetowe, które chcą przetrwać na rynku — powinny powołać się na agencje SEO, które pomogą im zaistnieć w sieci i pozyskać e-klientów. 

Nie bez powodu każdy marzy, aby znaleźć się w tzw. top 10, czyli być na szczycie wyników wyszukiwania pod frazą kluczową, która jest związana z jego działalnością. 
Nasza agencja SEO Kielce ma 84% skuteczność w TOP 1-3 i 93% efektywności w wynikach wyszukiwania TOP 4-10. Na przykładzie tych danych, możesz być więc pewien, że wywindujemy Twój sklep internetowy na szczyt w SERP-ach Google.

ile kosztuje pozycjonowanie

Dbamy o naszych Klientów i zależy nam na ich zadowoleniu, dlatego oferujemy kilka metod rozliczenia, tak aby nasze usługi były dostępne zarówno dla mniejszych, jak i większych sklepów internetowych. 


Oto trzy sposoby rozliczenia, które przygotowaliśmy na podstawie oczekiwań i budżetu Klientów. 


Pakiet mini

Pakiet minimalny, którego koszt wynosi od 650 zł miesięcznie i obejmuje usługę pozycjonowania lokalnego, raportowania prac, codziennego monitoringu pozycji oraz usługę jednorazowej optymalizacji strony, a także prowadzenie bloga. Jest to opcja dedykowana dla sklepów stacjonarnych i małych organizacji, które działają na regionalną skalę.

Pakiet medium

Pakiet optymalny kosztuje od 990 zł miesięcznie i oprócz wszystkich opcji z pakietu minimalnego zawiera jeszcze usługę optymalizacji witryny, opiekę programistyczną oraz obsługę copywriterów. W ramach pakietu optymalnego zapewniamy również uzupełnienie profilu Google Moja Firma (tzw. wizytówki Google). 

Pakiet maxi

Pakiet indywidualny, który kosztuje od 1500 zł miesięcznie to pełna usługa pozycjonowania, która składa się z mnóstwa udogodnień stworzonych z myślą o sukcesie e-komerycyjnym naszego Klienta. Wśród korzyści z pozycjonowania wg pakietu indywidualnego można wyróżnić m.in.: pozycjonowanie long tail, raporty z systemów zewnętrznych, długofalowe planowanie działań, pozycjonowanie na podstawie sezonowości danej branży, a nawet szkolenia online z SEO dla pracowników. 

Ważne: Umowy zawieramy na minimum 12 miesięcy. 

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Nie pytaj — zgłoś się do nas, a wspólnie ustalimy cenę!

Chcesz osiągnąć top w Google? Pamiętaj, że prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z kosztami. Im więcej pragniesz zyskać, tym więcej na początku będziesz musiał zapłacić. Takie są e-realia. Warto jednak podjąć trud i walkę o szczyt w SERP. Razem z Agencją SEO Kielce możesz wygrać ten bój i poczuć smak wygranej — notując rekordowe wyniki w sprzedaży!  

Zdecydowany na pozycjonowanie?

Poinformuj nas o tym! Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

© Search Engine Marketing 2022