Pozycjonowanie sklepów Szczecin 

Search Engine Marketing dla e-commerce 

Pozycjonowanie sklepów Szczecin to usługa, w której od lat się specjalizujemy. Zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów Szczecin na wielu platformach, m.in. na PrestaShop, WooCommerce, Shoper, Sky-Shop. 
Pomagamy naszym Klientom w zakresie SEM, czyli Search Engine Marketing i każdorazowo staramy się dostosować strategię działania do ich oczekiwań, tak aby osiągnąć najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie.

SEO

Ile trwa pozycjonowanie sklepu internetowego?

Pozycjonowanie to złożona usługa, o której warto myśleć procesowo. Zwykle należy czekać około trzech lub czterech miesięcy, nim pojawią się pierwsze efekty. Są one jednak trwałe i, co więcej, procentują w przyszłości. Przez ponad 12 lat praktyki wypracowaliśmy unikatową metodę pozycjonowania sklepów internetowych. Nasze SEO opiera się na tworzeniu własnych rozszerzeń, wprowadzaniu indywidualnych modyfikacji, przyspieszeniu działania sklepu oraz poprawie architektury menu.


1

Jak rozliczamy usługę pozycjonowania sklepów Szczecin? 

Preferujemy rozliczenie w ramach abonamentu, jednak umożliwiamy naszym klientom również opcję rozliczenia za efekty

2

Współpraca w ramach abonamentu to forma kontraktu, którą można z nami zawrzeć po ustaleniu budżetu i miesięcznej stawki za pozycjonowanie. Po określeniu kwoty deklarujemy, ile godzin w skali miesiąca spędzimy na danym projekcie i jakie czynności zamierzamy podjąć, aby zwiększyć zasięg witryny i podwyższyć jego pozycję. 

3

Rozliczenie za efekty polega na tym, że nasi klienci opłacają usługę pozycjonowania sklepów Szczecin tylko w przypadku, gdy agencja SEO osiągnie wyznaczony cel i np. wywinduje daną witrynę do top10 w SERP lub zwiększy sprzedaż produktów firmy o 50%.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepów Szczecin? 

W zależności od preferencji, sposobu rozliczenia i założeń, opłaty za usługę pozycjonowania mogą się pod siebie różnić. Zwykle cena za kompleksową usługę SEO oscyluje w granicach od 1500 złotych do 3 tysięcy złotych, jednak każdą usługę wyceniamy indywidualnie i wyłącznie po dokonaniu audytu SEO.

Zweryfikowanie strony pod kątem poprawności linkowania, contentu, meta-opisów i innych elementów wpływających na jej działanie i ogólny odbiór w sieci, wywiera znaczny wpływ na koszt pozycjonowania.

pozycjonowanie sklepów szczecin

Współpraca z agencją SEO 

SEO opiera się na współpracy właściciela witryny oraz agencji SEO. Jeśli obie strony kontraktu nie będą informowały się o swoich działaniach marketingowych na rzecz firmy, wówczas usługa pozycjonowania może nie przynosić oczekiwanych zysków. Przykładamy więc szczególną uwagę do tego, aby pozycjonowanie sklepów Szczecin przynosiło obopólne korzyści i było lukratywnym przedsięwzięciem zarówno dla Klienta, jak i dla agencji SEO. 

B2B z agencją SEO - na czym polega?

W zamian za udzielenie dostępu do panelu administracyjnego sklepu, udostępnienia statystyk sprzedaży oraz ROI, a także aktywne uczestnictwo w doborze np. produktów do kategorii oferujemy pełne wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu internetowego. 

Szukasz pozycjonowania sklepów w Szczecinie?

SEMstudio to Twój nowy partner w biznesie! 

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie sklepów Szczecin?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w pozycjonowanie sklepów Szczecin.

Jednym z nich jest przede wszystkim uzyskanie większego ruchu na stronie, a także popularyzacja marki. Dzięki pozycjonowaniu sklepów Szczecin Twoja strona stanie się też bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania. Zauważysz też wzrost konwersji i zwielokrotnisz zyski ze sprzedaży. Przez kampanię w Google Ads nie uda Ci się uzyskać wysokich przychodów przez dłuższy okres. Pozycjonowanie natomiast gwarantuje Ci długotrwały i mierzalny efekt.

Sprawdź ofertę pozycjonowania lokalnego

1

Pozycjonowanie Łódź

Dlaczego lokalne SEO jest skuteczne? Przykład miasta Łódź

2

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dobierać słowa kluczowe do strategii SEO

3

Pozycjonowanie Rzeszów

Twój biznes internetowy potrzebuje wsparcia w pozycjonowaniu!

Pozycjonowanie sklepów Szczecin — raportowanie

Agencja SEO to Twój zaufany doradca biznesowy. Zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych Klientów i satysfakcjonujących wynikach w Google. Dbamy o to, aby nasze działania były transparentne, dlatego systematycznie raportujemy naszym Klientom, o tym czego udało nam się dokonać w ramach usługi pozycjonowania sklepów Kielce. 

pozycjonowanie szczecin

Co zawiera raport pozycjonowania sklepów Szczecin?


Specjalnie dla naszych Klientów opracowaliśmy własne oprogramowanie do raportowania. Dokument w formacie pdf. pozwoli Ci uzyskać informacje o tym:

  • czy realizujemy plan usługi pozycjonowania sklepów Szczecin 
  • jak pozycjonuje się Twoja strona na dane słowa kluczowe
  • jak konwertuje się Twoja strona
  • jak wygląda link building na Twojej stronie
  • jak często odwiedzana jest Twoja strona z SERP 

Chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu sklepów internetowych?

Sprawdź naszą ofertę!

© Search Engine Marketing 2022